شرایط استفاده از سرویس های ارزش افزوده از طریق SMS


مفاد ذیل برای مشترکین شرکت همراه اول برنامه‌ریزی شده است که از طریق SMS از سرویس های مشترک بین شرکت همراه اول و شرکت مبین وان استفاده می نمایند.


فعال کردن یا تقاضای استفاده از هر سرویس توسط مشترک به معنی قبول این شرایط تلقی می شود.1.شرایط اولیه

مشترک باید کاملاً مجاز به استفاده از شماره تلفنی باشد که قصد فعال کردن سرویس های مذکور را بر روی آن دارد. چنانچه سیم کارتی که مشترک قصد فعال نمودن خدمات را بر روی آن دارد متعلق به وی نباشد ، وی باید قانوناً توسط مالک سیم کارت، مجاز به فعال کردن سرویس گردد.


شرکت همراه اول اعلام می دارد در مواردی که فعال کردن سرویس همراه اول توسط شخصی غیر از مالک و بدون اجازه انجام شود، حق اقامه دعوی مدنی یا کیفری (متناسب با موضوع) علیه استفاده کننده غیر مجاز برای این شرکت محفوظ است.تمامی تجهیزاتی که امکان دسترسی به سرویسهای شرکت همراه اول را فراهم می کند (از قبیل گوشی تلفن همراه، رایانه ها، برنامه های نرم افزاری و سایر وسائل ارتباطات راه دور و غیره) و همچنین هزینه های برقراری ارتباطات راه دور برای استفاده از این سرویسها تماماً با مسئولیت شخص استفاده کننده می باشد. به روز کردن سرویسها اگر نیازمند ایجاد تغییراتی در نرم افزار یا تجهیزات برای مشترک باشد تماماً با هزینه مشترک انجام خواهد شد.


شرکت همراه اول هر گونه تغییرات یا جایگزینی در سرویس ها، همچنین ایجاد امکانات جدید یا افزودنی را با اطلاع قبلی به مشترکین انجام خواهد داد مگر در مواردیکه اطلاع رسانی غیر ممکن بوده و با لزوم آن احساس نگردد.قبل از فعال کردن سرویس های مذکور ، مشترک باید از برخورداری نرم افزارهای قابل انطباق با سرویس و همچنین نصب درست نرم‌افزار بر روی تلفن همراه خود مطمئن گردد.


بدین منظور پایگاه الکترونیکی شرکت همراه اول (وب سایت) فهرستی از برنامه های به روز شده قابل انطباق را منتشر و بصورت رایگان در اختیار مشترکین قرار خواهد داد.


بدین صورت هر گونه مسوولیت در این زمینه از شرکت همراه اول و نیز شرکت تأمین کننده خدمات ارزش افزوده سلب میگردد.


2.خدمات از طریق پیامک (SMS)

این خدمات پس از آنکه مشترک (سرویس مورد نظر را) فعال نمود به وی اجازه می دهد اطلاعات را از طریق پیام کوتاه (SMS) دریافت کرده و هزینه آن را بر اساس تعرفه اعلام شده پرداخت نماید.


پیام متنی که شما برای درخواست فعال کردن سرویس از طریق سامانه پیام کوتاه (SMS) ارسال می کنید رایگان می باشد. هزینه هر سرویس که فعال می کنید در صورتحساب تلفن شما و یا قبض پیش پرداخت شما درج خواهد شد.


سرویس ظرف مدت 48 ساعت از زمان تقاضای استفاده کننده (مشترک) غیر فعال خواهد شد. مشترک پیامکی مبنی بر تأیید غیر فعال شدن سرویس دریافت خواهد کرد.


+ نوشته شده توسط محمدابراهیم عطارد در دوشنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۹۰ و ساعت 20:2 |